Medewerkers

Jan Anema

Functie: Directeur – Bestuurder

E-mail adres: jana@deklup.nl

Hans van Riet

Functie: Sponsoring, MBO en Coördinerend Beheer

E-mail adres: hans@deklup.nl

Margreet Strijker

Functie: Coordinator Activiteiten, Redacteur Schik

E-mail adres: margreet@deklup.nl

Jolanda Overdorp

Functie: Coördinator Activiteiten, Vrijwilligers en Stagiaires

E-mail adres: :jolanda@deklup.nl

Ellen Perik

Functie: Coördinator dagbesteding

E-mail adres: ellen@deklup.nl

Gerrit Tijink

Functie: Vrijwilliger o.a. vervoer

E-mail adres: vervoer@deklup.nl

Wilfried Stegehuis

Functie: Vrijwilliger ondersteuning PR

E-mail adres: wilfried@deklup.nl

Marja Scheper

Functie: Coördinator dagbesteding, Coördinator BSO, Projectleider geluksroute

E-mail adres: marja@deklup.nl

Hanny ter Doest

Functie: PR en Fondsenwerving

E-mail adres: hanny@tekstbureauterdoest.nl

Evert Draaijer

Functie: Regionale Sportcoach Aangepast Sporten

E-mail adres: evert@deklup.nl