Contact

Stichting de Klup Twente
Berlagelaan 2
7606 ST Almelo
Telefoon: 0546 536 820

Voor vragen:

Algemeen:            info@deklup.nl

Facturen  :            facturen@deklup.nl (bedrijven, organisaties)

Administratie:     administratie@deklup.nl (deelnemers, activiteiten)

IBAN De Klup Twente: NL59RABO0102105073
IBAN Stichting Vrienden van de Klup (voor donaties) NL81RABO0381349926
De Klup Twente is erkend als ANBI organisatieKamer van Koophandel  410.277.85

Medewerkers:
Alina Fazal – Directeur bestuurder
alina@deklup.nl
tel. 0546 536 820

Jolanda Overdorp – Vrijwilligers, activiteiten en stages
jolanda@deklup.nl
tel. 06 14 46 52 88

Ellen Perik – HR adviseur
ellen@deklup.nl
tel. 06 12 96 03 89

Marja Scheper – Dagstructurering, naschoolse dagbesteding
marja@deklup.nl
tel. 06 51 17 19 64

Hans van Riet – Zakelijk beheer
hans@deklup.nl
tel. 0546 53 68 31

Hanny ter Doest – PR en communicatie, Schik
hanny@deklup.nl
tel. 06 15 16 45 76

Raoul Beldman – Funiefit, activiteiten, vrijwilligers
raoul@deklup.nl
tel. 06 82 06 70 52